Home Altcoin Haberleri Analist Ken Bosak, NFT Teknolojisi Gelişiminden Bahsetti

Analist Ken Bosak, NFT Teknolojisi Gelişiminden Bahsetti

0
Analist Ken Bosak, NFT Teknolojisi Gelişiminden Bahsetti

Kripto Analisti ve Youtuber, Ben Armstrong, BitBoy Crypto kanalında ünlü NFT uzmanı Kenn Bosak ile yaptığı röportajın bir videosunu yayınladı.

Ben ve Bosak süregelen NFT deliliği içinde neler olabileceğini tartıştılar. Gelecekte insanları nelerin beklediği konusunda kafa yordular.

Konuşmaya Tacobell’in Tacobell temalı NFT’leri satmasıyla başladılar. Bosak bu furyaya McDonald’s ve Wendy’s markalarının da katılacağını söylüyor. Bunlar NFT pazarının genişlemesi için ufak ama güzel adımlar.

Bu Bir Mikro Kabarcık. Gelecekte Bu Makroya Sahip Olacağız – Bu Sadece Gördüğümüz Ilk Mikro Dalga… ”

Ayrıca, bu dijital varlık sahipliğinin tamamen çığır açan ve yeni olduğunu ve sektördeki şeylerin yerini aldığını, kendisini nasıl daha fazla inşa edeceğinin kesinlikle öngörülebilir olmadığını söylüyor. Bunları şu sözcüklerle aktardı.

“İçinde Bulunduğumuz Bu Dijital Varlık Sahipliği Çağı Çığır Açıyor. Ve Bu Gerçek Sorun. Mesela, Biz Yıkıyoruz Ve Aksamayla Birlikte Yıkım Ve Inşaat Geliyor, Biliyorsunuz Ki Işleri Daha Iyi Yapmıyoruz, Endüstrilerdeki Şeyleri Tamamen Değiştiriyoruz. “

Oyun ve Müzikte NFT

Sadece Itunes’tan müzik indirmenin değil NFT sayesinde o müziğe sahip olmanın gücü yani onu satabilmekten bahsediyor. Bir varlık eğer bir kişi için özelse o varlığın ilgi odağı olacağını da düşünüyor.

“Müzik Satın Almaya Bakıyorum Ve Sadece ITunes’dan Bir Şarkı Satın Almıyorum, Yani Ona Sahip Olmak Istiyorum … Yeniden Dağıtım Istiyorum, Lisanslama Istiyorum – Cüzdanımdaki NFT sayesinde Bir Prodüksiyon Şirketi Stüdyosuna Girip, “Hey, O Dövüş Sahnesini Biliyorsun… Bu Şarkı O Dövüş Sahnesine Uyacak diyerek içinde kendime has değişiklikler yapmak arzusundayım”

Devam ederken, NFT’lerin oyunu başka bir seviyeye taşıyacağını, kullanıcıların Call of Duty’de headshots alarak kripto para kazanmalarını sağlayan blockchain oyun projeleri gibi şeylerin büyük bir değişiklik olduğunu ve ilerleyen günlerde Chain, Enjin’de Esports 2.0 olacağını söylüyor.

İlgilileri videoya şuradan ulaşabilir:

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here