Home Altcoin Haberleri Alt Sezon Başlamasıyla Bu 4 Altcoin Yüzde 400 Üzerine Çıkmayı Başardı

Alt Sezon Başlamasıyla Bu 4 Altcoin Yüzde 400 Üzerine Çıkmayı Başardı

0
Alt Sezon Başlamasıyla Bu 4 Altcoin Yüzde 400 Üzerine Çıkmayı Başardı

Dört kripto para, yeni bir alt sezonun ortasında Bitcoin’den önemli ölçüde daha iyi performans gösterirken % 400’ün üzerinde kazanç elde etti.

CryptoDiffer, bir blockchain haber ve güncellemeleri çıkış, ortaya çapraz zincir likidite ve esnetme platformu Rampa Defi coini (RAMPA) bu altsezonda müthiş bir performans göstererek tam 4.8x yükselerek Bitcoin’i gölgede bıraktı.

Onun öncesinde 15 Ocak için son 30 gün içinde 465 % artış olduğunu paylaşarak onun 52,600 takipçisine göstermiş oldu.

CoinGecko’ya göre kripto para, 13 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,28 dolara yükselmeden önce 16 Aralık’ta 0,04 dolar civarında işlem görüyordu.

Aynı zaman diliminde Bitcoin’in performansını aşan bir başka para da ödeme protokolü olan altcoin Telcoin (TEL). CryptoDiffer, TEL’in % 418 oranında patlama yaptığını ve BTC’nin kazançlarını 4,3 kat gölgede bıraktığını gösteriyor.

CoinGecko’ya göre TEL, şu anda 16 Aralık’ta 0.00016 $ ‘dan 0.001 $ civarında işlem gördüğü için altsezonun patlamaya devam eden altcoinlerinden olacağa benziyor.

Bitcoin’i tozda bırakan üçüncü para, blockchain işlem izleme protokolü Parsiq (PRQ). CryptoDiffer, PRQ’nun % 414 arttığını ve BTC’nin performansını 4,2 kat aştığını vurguluyor.

Altsezon başlamasıyla yükselmeleri altcoinlerin nekadar ileri gidebileceğini bizlere göstermiş oluyor.

CoinGecko, Altcoin olan PRQ’nun 16 Aralık’ta 0,18 ABD dolarından 16 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,78 ABD doları olarak kaydettiği için dik bir yükseliş eğiliminde olduğunu gösteriyor.

Dördüncü altcoin olan kripto paramız ,% 401 artışıyla DeFiChain’dir (DFI). Kullanıcılara DeFi hizmetlerine sorunsuz erişim sağlamayı amaçlayan platform, CryptoDiffer’a göre 15 Ocak’tan önceki 30 gün içinde Bitcoin’i 4,1 kat geride bıraktı.

CoinGecko, DFI’nin 16 Aralık’ta 0,53 dolardan yükseldikten sonra şu anda 2,64 dolardan işlem gördüğünü gösteriyor.

Yatırımlarınızı araştırarak ve kaybedeceğiniz zaman üzülmeyeceğeniz miktarlarda işlem yapmanız tevsiye edilir. Kripto para piyasaları yüzde 400 yükselirken piyasanın aşırı oynak olmasından dolayı aynı şekilde yatırımlarınız yüzde 400 de düşebileceğini unutmayın.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here