Home Altcoin Haberleri AİON Haberleri AİON Fiyat Tahmini: AİON 2021’de Ne Kadar Olacak? AİON Nedir?

AİON Fiyat Tahmini: AİON 2021’de Ne Kadar Olacak? AİON Nedir?

0
AİON Fiyat Tahmini: AİON 2021’de Ne Kadar Olacak? AİON Nedir?

Kripto para birimine yatırım yaparken, yapılacak şeylerden biri araştırma yapmak ve dijital para biriminin karlı, uzun vadeli, kısa vadeli bir yatırım olup olmayacağını bilmektir. Yatırım kararlarınıza yardımcı olmak için size kripto para birimlerinin ayrıntılı bir fiyat tahminini sağlıyoruz. Bu makale, Aion’un 2021 yılı fiyat tahmini hakkında olacak.

Aion, birçok iddialı hedefi olan bir proje ve bugün dikkatimizi çekti. Proje, tüm diğer blok zincirlerini birbirine bağlayacak ortak bir protokol olmak istiyor.

AİON Satın Al

Artık AİON satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

2021 için AION fiyat tahminimiz makalemizde, çeşitli kripto para birimi fiyat tahmini web sitesinin görüşlerini, Twitter ve YouTube’dan gelen bireysel görüşleri ele alıyoruz. Bu web siteleri ve kullanıcılar tahminlerinde çeşitli faktörleri dikkate aldı.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Örneğin, web siteleri kurum içi algoritmalarını ve geçmiş fiyat verilerini kullanır. Aynı zamanda, bireylerin çoğu sadece projenin gelişimi, popülaritesi ve tahminlerindeki geçmiş fiyat verilerine odaklandı. Ancak bunlara bakmadan önce, önce Aion projesinin konseptine bakalım.

AİON Nedir?

Aion, üçüncü nesil bir blockchain platformu olarak kabul edilir. Geliştiricilerin bir BC ağında üretim düzeyinde Java uygulamaları oluşturmasına olanak tanıyan bir blok zinciri platformudur. Birlikte çalışabilir bir BC oluşturarak diğer Blockchain ağlarıyla çalışıp iletişim kurabilmek için tasarlanmıştır. Çeşitli protokollerin ve blok zincirlerinin birbirleriyle iletişim kurabildiği bir federe BC ağı olarak çalışacaktır.

Projenin amacı, Blockchain teknolojisini herkes için erişilebilir kılmak ve entegrasyonunu geliştirmek. Aion ağının amacı şeffaflıktır. Temel özellik, güvenlik, gizlilik ve ölçeklenebilirlik sorunlarını çözmektir.

Ağ, özel kuruluşların şunları yapmasına izin verir:

  • Aion uyumlu herhangi bir Blockchain ve Ethereum’da veri ve değerleri paylaşın.
  • Tüm AION blok zincirleri için daha hızlı işlem ve daha yüksek veri kapasitesini geliştirin.
  • Yayıncılara yönetimi, fikir birliği mekanizmasını seçme, çıktı ve katılımı düzenleme hakkı verirken, uyumluluğu ve diğer blok zincirleriyle çalışma yeteneğini destekleyen özel veya halka açık bir blok zinciri geliştirin.

Ağın vizyonu, internete benzer, ancak blok zincirleri için bir şey yaratmaktır.

AION – Simgesi

AION, Aion’un yerel yönetim coinidir. Token, geliştiricilerin ve alıcıların bir Blockchain’den diğerine kolayca transfer etmesini sağlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca, AION belirteci, NEO ve Ethereum gibi Blockchain üzerinde veri aktarımlarının ve akıllı sözleşmelerin yürütülmesine izin verir. Belirtecin amacı, kullanıcıların ağın tüm işlevlerine erişmesine izin vermektir.

Aion’un Tarihi

Aion, birinci sınıf bir ekip tarafından geliştirilen ve en iyi stratejik ortaklar ve danışmanlar tarafından desteklenen topluluk temelli bir projedir. Ağ CEO’su, COO olarak Kaseem Frank ile Mathew Spoke’dur. Mathew aynı zamanda Kanada’daki Blockchain teknoloji koalisyonunun kurucusudur; Chan, Toronto Üniversitesi gibi çeşitli üniversitelerden İşletme yönetiminden birkaç dereceye sahiptir.

Ekipteki diğer önemli kişiler; Platformun CTO’su Jinius Tu ve platformun CFO’su Jason Burke. Bu bireyler bağımsız olarak büyük şeyler başardılar.

Ağın ICO’su Ekim 2017’de başlatıldı ve Kasım 2017’de sona erdi. Başlangıç ​​sermayesi 20 milyon dolardan fazla topladı.

Kurucular ve diğer ekip üyeleri yaklaşık% 40 alırken,% 51,5’i halkın zamanla erişeceği token sürüm programı sözleşmelerine yönlendirildi. Kalan% 8,55, token ile ilgilenen özel yatırımcılar arasında paylaşıldı. AION jetonu ilk olarak Ekim 2019’da kripto borsalarında listelendi ve 1 AION 0,60 $ ‘a eşittir.

AİON Fiyat Tahmini 2021

Blok zincirleri arasında birlikte çalışabilirlik eksikliği sorunu, teknolojinin finans dünyasının ana akımına tam olarak entegre olmasını engelleyen en önemli sorunlardan biri olmaya devam ediyor.

Aion, sorunu ele almak ve bankaların küresel finansmanı yürüttüğü mevcut yöntemleri değiştirmek için bir platform geliştirmeyi amaçlamaktadır. Projenin amaçları, yıl içinde madeni parayla ilgili çeşitli spekülasyonlara yol açan şeydir.

Çeşitli kripto para birimi platformları, 2021 için Aion fiyat tahminlerini yaptı. Bu platformların çoğunun kripto para birimlerinin geleceğini tahmin etme geçmişi var. Ancak kimse geleceği tam olarak tahmin edemez.

Dolayısıyla, bu tahminler sadece bir öneridir ve yatırım tavsiyesi değildir. Platformların yaptığı şey, bir kripto para biriminin gelecekteki fiyatını tahmin etmek için algoritmalarını kullanmaktır.
Çeşitli platformlardan 2021 için AION fiyat tahminine bakalım.

AİON Kripto Piyasası Uzmanları Fiyat Yorumları Ve Gelecek AİON Tahminleri

Tradingbeasts AİON Fiyat Tahmini Nedir?

Tradingbeasts, 2021 için Aion Fiyat tahminini açıkladı . Web sitesi , Aion’un 2021 sonunda ortalama fiyatı 0.19 $ olabileceğini tahmin ediyor. Ayrıca, yıl için minimum fiyatı 0.16 $ ve maksimum fiyatı 0.24 $ olarak öngörüyorlar.

Web sitesi, yıl içinde Aion için yükseliş mi yoksa düşüş mü olduğunu söylemedi. Bunun yerine, tahminlerinin sadece bir öneri olduğunu ve yatırım tavsiyesi olmadığını söylediler.

Ancak Tradingbeasts’in tahminini incelediğimizde ve bunu önceki Aion fiyatıyla karşılaştırdığımızda, AION fiyatının yıl içinde sabitlendiğini gördüklerine inanıyoruz.

Tradingbeasts, özellikle bu kripto para birimine kısa vadeli yatırım yapmayı düşünüyorsanız, size yardımcı olabilecek aylık tahminlerini de yayınladı.

Walletinvestor AİON Fiyat Tahmini Nedir?

Bu web sitelerinin Aion’un yıla yönelik tahmini biraz düşüş eğilimi gösteriyor. Walletinvestor’daki analiste göre, AION 1 yıllık kötü bir yatırım olacak. Walletinvestor, fiyatın 2021 sonuna kadar 0,10 ABD dolarına düşeceğini tahmin ediyor . Web sitesi ayrıca, yıl içindeki maksimum fiyatının 1.9 $ olacağını söylemek için daha da ileri gitti.

Bu tahmini yılın ilk 3 ayındaki ortalama AION fiyatıyla karşılaştırdığımızda, bu tahminin jetonu kötü bir kısa vadeli yatırım, ancak muhtemelen karlı bir uzun vadeli yatırım olarak gördüğüne inanıyoruz.

Web sitesi, tahmin için kurum içi algoritmasını kullandı ve muhtemelen gelecekte tahmini güncelleyecektir.

Digitalcoinprice AİON Fiyat Tahmini Nedir?

Digitalcoinprice’deki uzmanlar, 2021 için Aion fiyat tahminini yaptılar. Aion’un fiyatının 2021 sonuna kadar 0.24 dolar olacağını tahmin etmek için kurum içi algoritmalarını kullandılar.

Kripto para biriminin son birkaç aydaki fiyatı göz önüne alındığında, bu tahminin kısa vadeli bir yatırım için en uygun olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca, Digitalcoinprices’in uzun vadeli tahmini de yükselişe benziyor. Tahminlerine göre, madalyonun 6 yılda 0,7 dolara ulaştığını görüyorlar.

Digitalcoinprice’in yatırım tavsiyesinde, AION’u tahminlerine göre karlı bir yatırım olarak görüyorlar. Bu, YouTuber’lar tarafından kripto para birimi fiyat tahminlerinde kullanılan birkaç web sitesinden biridir, bu da ciddiye alınması gerektiği anlamına gelir.

Crypto Rating AİON Fiyat Tahmini Nedir?

Crypto Rating, 2021 için Aion fiyat tahminini yapan bir başka popüler web sitesidir. Web sitesi, mevcut AION piyasa durumu, fiyat hareketiyle ilgili gelecekteki beklentiler ve madeni paraların piyasa değeri hakkında net bir fikir veren kapsamlı bir Aion fiyat tahmini sunar.

Bununla kripto piyasasını net bir şekilde anlayabilir, ticaret stratejinizi ayarlayabilir ve yatırım kararınızı verebilirsiniz. Onlara göre, Aion potansiyel kısa vadeli karlı bir yatırım haline gelebilir. Sistem, Aion’un 2021 sonunda 0,27 dolar civarında kalacağını tahmin ediyor. Bu tahmin, AION’un fiyatının yıl içinde istikrar kazanabileceğini gösteriyor.

Kripto Derecelendirmesi, mevcut fiyat dinamiklerini gösteren ve tahminlerinde gelecekteki fiyat eylem senaryoları hakkında bazı ipuçları sunan Kripto Volatilite Endeksini (CVIX) tanıttı.

Coinarbitragebot AİON Fiyat Tahmini Nedir?

Coinarbitragebot AION 2021 için fiyat tahmini yükseliş yönünde. Web sitesine göre, Aion karlı kısa ve uzun vadeli bir yatırım olacak. Onların projeleri Aion yıl sonundan önce $ 1.42 ulaşması . Ayrıca, üç yıl içinde AION fiyatı 10,21 dolara ulaşabilir.

Web sitesi, çoğu kripto para biriminde olduğu gibi madeni parayla ilgili herhangi bir yatırım önerisi vermedi. Ancak tahminleri, herhangi bir uzun vadeli yatırımın karlı bir yatırım olabileceği konusunda oldukça iyimser olduklarını gösteriyor.

Cryptoground AİON Fiyat Tahmini Nedir?

Bu web sitesinin tahmini, 2021’de düşüş eğilimi gösteriyor ancak karlı bir uzun vadeli yatırım. Cryptoground, Aion’un fiyatının yıl sonunda 0.12 dolara düşeceğine inanıyor .

Aion’un önümüzdeki 5 yıl içinde 7 dolara ulaşabileceğini tahmin etmek için daha da ileri gittiler. Yılın başında Aion fiyatı 0.1 $ eşiğinin üzerine çıktı. Bu, 0.12 $ ‘lık bir tahminin muhtemelen yıl içinde düşüş eğilimi olacağı anlamına geliyor.

Bu projeksiyona yakından bakıldığında, basitçe, AION’un kötü bir kısa vadeli yatırım olacağı, ancak karlı bir uzun vadeli yatırım olacağı anlamına gelir. Web sitesinin uzun vadeli tahmininin grafik temsili web sitesinde görüntülenir.

Crypto Geek AİON Fiyat Tahmini Nedir?

Bugün, bu popüler blog Aion’un 2021 için fiyat tahminine baktık. Bu blogda analiz yaparken, tahminlerine rastladık. Web sitesi, Aion fiyatının yıl içinde 0,1 ile 0,2 ABD doları arasında kaldığını görüyor.

Madeni paranın 2025 yılına kadar 1 dolara yükseldiğini görüyorlar. Geçen yıl tahmin yapılsa da araştırmaya değer. Web sitesi, gelecekteki fiyat tahminlerini düşürmeden önce madeni parayı analiz etti.

Şimdilik burada duracağız. Hala kontrol edebileceğiniz, yıl için AION fiyat tahminini yapan başka web siteleri var. Bu makale için, kripto para birimi tahmini geçmişi olan popüler platformlara odaklandık.

Crypto Geek’in tahminlerinin özeti, Aion fiyatının yıl içinde istikrar kazanacağı yönünde. Çoğunluk 0,1 ile 0,2 dolar arasında işlem görüyor. Platformların çoğu madeni parayla ilgili herhangi bir yatırım önerisi vermemiş olsa da, bu tahminlerin vücut dili AION’un 1 yıllık kötü bir yatırım olduğunu ancak gelecekte değerinin muhtemelen artabileceğini gösteriyor (olası bir uzun vadeli yapıyor) karlı yatırım). Bireyin YouTube ve Twitter’daki görüşlerine de bakalım.

Youtuber’lar ve 2021 Aion Fiyat Tahminleri

Twitter gibi, YouTuber’lar da yıl için Aion fiyat tahminlerini yaptılar. Ancak asıl odak noktamız önemli olan olacak.

The Wolf of Trading

Bu, Aion’un daha parlak bir geleceğe sahip olduğuna inanan YouTuber’lardan biri. Kullanıcı, Aion’un fiyatının yıl içinde 0,8 dolara ulaşabileceğini düşünüyor. Kullanıcı tahminini jetonun geçmiş fiyat verilerine dayandırdı.

Yayınladığı videoda, kullanıcı gelecek tahminini düşürmeden önce teknik bir analiz de yaptı. Videoya yorum yapan kullanıcıların çoğu AİON satın aldıklarını ve boğa koşusu beklediklerini söyledi.

AİON Geleceği Hakkındaki Sorular

Aion fiyatı bugün nedir?

Aion’un cari fiyatı bugün 0.368 USD.

Aion fiyatı düşecek mi / düşecek mi?

Evet. Aion fiyatı 0.368 USD’den 0.337 USD’ye düşebilir . Değişim – % 8,361 olacaktır .

Aion fiyatı büyüyecek / yükselecek / yükselecek mi?

AİON kripto para piyasasının büyümesiyle orantılı bir şekilde büyümeye devam edip yükselecektir.

Aion, Bitcoin’i değiştirecek / geçecek / geçecek mi?

Tahminlerimize göre bu yakın gelecekte olmayacak.

Aion çökecek mi?

Analizimize göre bu olabilir.

Aion bir yılda 1 USD’ye ulaşacak mı?

Bir yıl içinde imkansız gibi görünsede AİON kriptonun yaygınlaşmasıyla ani bir balina hareketlenmesiyle 1 Dolara kadar çıkabilir.

Aion bir yılda 5 USD’ye ulaşacak mı?

Önümüzdeki yıllarda AİON fiyatı 5 Dolar Olabilir.

Aion bir yılda 10 USD’ye ulaşacak mı?

Bir kaç yıl sonra AİON fiyatı 10 Dolara ulaşabilir .

 

Sizler AİON hakkındaki fiyat tahminlerini aşağıdaki yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bizleri sosyal medyadanda takip edebilirsiniz.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here