Home Altcoin Haberleri AdEx (ADX) AdEx Fiyat Tahmini: 2021 Ve Gelecek 5 Yıllık ADX Tahminleri, Uzman Yorumları

AdEx Fiyat Tahmini: 2021 Ve Gelecek 5 Yıllık ADX Tahminleri, Uzman Yorumları

0
AdEx Fiyat Tahmini: 2021 Ve Gelecek 5 Yıllık ADX Tahminleri, Uzman Yorumları

AdEx (ADX) , Ethereum tabanlı bir kripto para birimidir. 2016’da başlatılan AdEx platformunun yerel bir tokenidir.

Bu klavuzumuzda, AdEx (ADX) fiyat tahminlerinin 2021 ve geleceği için derinlemesine bir inceleme sunacağız . Sonunda, AdEx (ADX)‘e dair net bir bakış açısına sahip olacaksınız.

AdEx Satın Al

Artık AdEx satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler!

AdEx (ADX) Nedir?

AdEx, “Reklam Değişimi” anlamına gelir. Platform, blockchain teknolojisinin uygulanması yoluyla bilinen reklam pazarı sorunlarını çözmeyi hedefliyor.

ADX coin, platforma reklam yerleştirmek için kullanılır. Gelecekte, token NEO blok zincirine taşınacak.

2017 yazında, başarılı ICO’nun ardından borsalarda ADX tokenleri ortaya çıktı.

Şu anda, kripto para Huobi Global, Huobi Korea, Binance , Bittrex, HitBTC, Upbit, IDEX, VCC Exchange ve diğerleri dahil olmak üzere 10’dan fazla ticaret platformunda mevcuttur.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br /><p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br /><p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br /><p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br /><p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br /><p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

AdEx (ADX) Platformunda Öne Çıkanlar

AdEx, reklamverenleri ve yayıncıları doğrudan birbirine bağlayan, üçüncü tarafın katılımı olmadan fiyatlara ve işbirliği koşullarına karar vermelerine izin veren merkezi olmayan bir platformdur.

Şirketler, orijinal analitik verileri takip edebilecek.

Ayrıca, kullanıcıların, hedefleme sistemini hem satıcılar hem de tüketiciler için daha doğru ve uygun hale getirerek görmeyi tercih ettikleri reklamları ayarlamalarına izin verilir.

Reklamverenler, alışveriş alışkanlıkları ve belirli markalara sempati gibi kullanıcı verilerini alabilecekler.

Ek olarak, gizliliği korumak için, platform kullanıcıları üçüncü şahıslar tarafından toplanan verilerin akışını düzenleyebilecek.

Bazıları, rakiplerin pes etmeyeceğinden ve bu savaşta çeşitliliğin kazanacağından emin olsak da, AdEx’in mevcut reklam platformlarının yerini alma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyor.

AdEx’in ele alacağı bir diğer önemli sorun, kullanıcı verilerinin kötüye kullanılmasıdır.

Hepimiz, son zamanlarda kullanıcı verilerini toplayan şirketler yasadışı olarak sattıklarında çok sayıda olay olduğunu (bazıları skandaldı) biliyoruz.

Bazı durumlarda bu veriler çalınır. AdEx, kullanıcıların verilerini kontrol etmelerine ve mükemmel yabancılar da dahil olmak üzere herhangi bir tarafın istenmeyen kullanımını önlemelerine olanak tanıyan araçlara sahiptir.

AdEx tarafından desteklenen diğer bir çözüm ise anonim verilerin paylaşılmasıdır.

AdEx ile en popüler rakibi Brave platformu arasında temel bir fark var. Brave’den farklı olarak, AdEx yalnızca bir tarayıcının kullanımıyla sınırlı değildir.

Bu platform, bilinen tüm tarayıcılarla uyumludur ve bu gerçek, Brave ekosistemine kıyasla bu platformun ana satış noktası olarak düşünülebilir.

ADX Tokeni

Haziran 2017’de düzenlenen ICO sırasında, ADX tokeni yalnızca 8 saat içinde yaklaşık 12 milyon dolar topladı.

Bu, kripto para birimi alanında halkın ve iş dünyasının büyük ilgisinin olduğu bir zamandı. ICO jeton fiyatı 0,2399 $ olarak belirlendi.

En yüksek nokta (fiyattan bahsediyorsak) 2018 Ocak ayının başlarıydı – bildiğiniz gibi, o günlerde diğer birçok kripto para biriminin ATH’lerine ulaştığı gibi bu özel bir ADX vakası değil. 2019 ve 2020’de madeni para çoğunlukla düşüş trendindeydi, bu da projenin mahkum olduğuna dair bir işaret değildi.

Aksine, daha doğal bir fiyatlandırma – 2017’nin sonunda – 2018’in başında gerçekleşen kripto para birimleri üzerindeki aşırı şişmiş kamu coşkusunun etkisinden muaf.

ICO başarısı, 2017’nin ikinci yarısındaki kripto pazarının bir dereceye kadar aşırı hızlı büyümesinin bir sonucuydu (ancak AdEx ekibinin bu başarıya harcadığı çabayı da küçümsememeliyiz).

2020 yılının Ağustos ayında, madeni para nihayet büyümeye başladı.

ADEX (DEX) Geçmiş Fiyat Analizi

Token piyasaya ilk çıktığında, 1 ADX başına 0,2 $ civarında işlem görüyordu. O günlerde, madeni para HitBTC’de mevcuttu.

2017 Adex (ADX) Geçmiş Fiyat Analizi

Bununla birlikte, ağustos ayında ilk kez 1 doları aştı. 2017 sonbaharı boyunca, fiyat ADX jetonu başına 1 ABD doları seviyesini korumak için mücadele ediyordu.

Ekim ayında token, büyük bir Kore borsası Upbit’te listelendi, ancak fiyata pek yardımcı olmadı.

Yalnızca Kasım ayında ADX Binance’te listelendiğinde fiyatı 1 $ ‘lık destek seviyesinin üzerine çıkmaya başladı.

Tüm kripto para piyasasının dramatik büyümesiyle aynı zamana denk geldi, bu yüzden Binance’te listelemenin önemli bir rol oynayıp oynamadığını söylemek zor.

2018 Adex (ADX) Geçmiş Fiyat Analizi

2018 Ocak ayının başlarında, ADX’in fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı (yaklaşık 3,5 dolardan işlem görüyordu).

Ocak ayının ikinci yarısından itibaren fiyatlar yavaş yavaş erimeye başladı. Madeni paranın Huobi gibi büyük bir borsada 17 Ocak’ta listelenmiş olması bile düşüş eğilimini değiştirmedi.

Şubat ayının başlarında, fiyat 1 $ ‘ın altına düştü, ancak bir ay boyunca bu işaret etrafında dönmeye devam etti ve nihayetinde yalnızca 10 Mart’a kadar 1 $ seviyesinin altına düştü.

2018 boyunca (o yılın büyük bir kısmı genellikle “kripto kışı” olarak anılır), fiyat 1 $ ‘dan 0.1 $’ a ve geri gidiyordu.

Çoğunlukla o dönemde, ADX ABD dolarının yaklaşık yarısı için işlem görüyordu. Gerçek kışın başlangıcında (takvim birincisi), AdEx tokeninin fiyatı öncekinden çok daha fazla düştü ve 0,09 $ seviyesine ulaştı.

Kış boyunca fiyatlar dalgalandı. Çoğu zaman 0,1 doların biraz üzerindeydi ancak bazen altına düştü.

2019 Adex (ADX) Geçmiş Fiyat Analizi

2019 yılının Mart ayında ADX fiyatı bazı noktalarda 0,15 dolar seviyesine yükselmeye başladı.

Nisan ayında, pozitif trend 0.18 $ ‘da yeni zirvelerle devam etti. Sonraki aylarda fiyat artmadı. Daha ziyade Mart ve Nisan seviyelerinde geziniyordu. Yaz sonunda

2020 Adex (ADX) Geçmiş Fiyat analizi

23 Aralık 2020 itibarıyla fiyat 0,26 doların üzerindedir ve piyasa değeri 28 milyon ABD doları civarındadır.

AdEx (ADX) Fiyat Tahminleri – 2021 – 2023 – 2025

2021 AdEx (ADX) Fiyat Tahmini

ADX fiyatının zaman içinde bir dizi düşüşten kurtulmuş olmasına rağmen, 2020 yazında gerçek bir canlanma görüldü.

Şimdi birçok kişi 2021’in ADX’e daha büyük bir değer getireceğini tahmin ediyor. 2021’in ortalarında fiyatın 0,4 dolardan 1.1 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor.

Bu tür rakamlar sadece teknik analiz yardımı ile yapılır.

Şimdi çevredeki duruma bakalım. AdEx geliştiricileri, reklam pazarıyla ilgilenen iyi bir platform oluşturdu ve bu günlerde konu daha popüler hale geliyor.

Yatırımcılar, fiyat nispeten düşükken şimdi ADX satın almak için iyi bir şansa sahipler. ADX pazarını harekete geçirme ihtimali var ve 2021’de daha güçlü bir pozitif eğilim gözlemleyeceğiz.

Kilitlemeye dayalı ekonomi düşüşü, kripto para birimlerini kitleler ve yatırımcılar için daha çekici hale getirdi.

Zaten ADX ve diğer paraları bir sonraki seviyeye getirdi. BTC’nin yeni bir fiyat rekoru kırdığını gözlemliyoruz ve şüphesiz ki kripto düşüşü yakında bekleyebileceğimiz bir şey değil.

Geleneksel finansal sistemlerin krizi, kripto para birimine uyum sağlamanın yolunu açar. Yani tahminimiz 2021’in 3. çeyreğine kadar 1 ADX fiyatının 1.7 dolar’a çıkacağını söyleyebiliriz.

2023 AdEx (ADX) Fiyat Tahmini

Muhtemelen AdEx tokeninin uzun vadeli bir yatırım olması ve 2021’deki fiyatının artması, bir sonraki erimeden önceki bir bölüm olmayacak.

Teknik analiz (yöntemlere bağlı olarak), 2023 Aralık ayında ADX fiyatının en az 1,9 dolara ulaşabileceğini gösteriyor.

En iyimser tahminler, yaklaşık 3,3 dolarlık fiyatı bile adlandırıyor, ancak temelde, algoritmalar fiyatın 2 – 2,4 dolara daha yakın olacağını tahmin ediyor.

Kripto para birimi ile ilgili 2023 için planlanan olaylar hakkında çok fazla bilgi yok. Son zamanlarda piyasa biraz kısıtlandı.

İnsanlar aldatmacaya o kadar inanmıyor ve dikkatli davranıyor. Durum ne olursa olsun, teknoloji analizine dayanan uzun vadeli tahminler çok yükseliş eğilimindedir.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, aslında 2023 için ADX fiyatı için daha az iyimser tahminin en gerçekçi olduğunu düşünüyoruz. 2023’ün sonunda fiyat en iyi ihtimalle 3 dolara ulaşacak.

2025 AdEx (ADX) Fiyat Tahmini

Yavaş yavaş blok zinciri ve kripto para birimlerinin birçok insanın gerçeğinin bir gerçeği haline geldiği gerçeği göz önüne alındığında, 2025, gerçek kullanım durumlarının varlığı nedeniyle kripto para birimleri ve DLT tabanlı projeler için daha fazla destek zamanı olabilir.

Bazı tahminlere göre, 2030’da Y kuşağının büyük bir kısmı kripto sahibi olacak. 2024’te planlanmış bir Bitcoin madenciliği ödül yarılanması var.

Tüm bu faktörler bir araya geldiğinde ADX’in fiyatını artırabilir. O zamana kadar arkasında dev bir yol, kurulan ortaklıklar ve güçlü bir ekiple tecrübeli bir projeye dönüşebilir.

Muhtemelen fiyat 2024 – 2025’te 2020 ile 2023 arasında olduğundan daha iyi artacaktır. O dönemdeki düşük fiyatın tek olası nedeni, AdEx’in rakiplerinden birinin ezici başarısı olabilir.

Teknik analize dayalı tahminler, fiyatın 2025 Aralık ayına kadar 3 dolar seviyesini geçeceğini vaat ediyor.

Öte yandan, bazı algoritmalar 2023 sonrası fiyat düşüşünü öngören metodolojiyi kullanıyor. Onlara göre, 2025’te ADX fiyatı 2 $ ‘ın biraz üzerinde bir seviyede dalgalanacak.

Bununla birlikte, kripto para piyasasının genel ortamı muhtemelen şimdi veya yakın yıllarda olduğundan daha iyi olacağından, daha fazla yükseliş tahminine güvenme eğilimindeyiz.

ADX fiyatının 2025’te 5 dolara ulaşma şansı olduğunu varsayıyoruz.

AdEx (ADX) Network Piyasa Uzmanları Fiyat Yorumları

  • TradingBeats AdEx (ADX) Fiyat Tahmini Nedir?

TradingBeasts’e göre, ADX Coin’in 2021 sonunda ortalama 1,5 dolara ulaşması bekleniyor.

  • CryptoGround AdEx (ADX) Fiyat Tahmini Nedir?

CryptoGround’a göre ADX Coin tahmini, 5 yıl sonra (bugünden itibaren) AdEx’in (ADX) fiyatı yaklaşık 3,0955 ABD doları olacaktır.

  • DigitalCoinPrice AdEx (ADX) Fiyat Tahmini Nedir?

DigitalCoinPrice’a göre, AdEx Network coin 2021 sonunda 1,75 dolardan işlem görebilir.

  • Walletinvestor AdEx (ADX) Fiyat Tahmini Nedir?

Walletinvestor, AdEx Network fiyatının 2021 yılı sonunda 1,75 dolara çıkacağını tahmin ediyor.

AdEx (ADX) Geleceği Hakkındaki Sorular

Bugünkü AdEx fiyatı nedir?

AdEx’in şu anki fiyatı bugün 1.120 USD.

AdEx fiyatı büyüyecek / yükselecek / yükselecek mi?

Evet. AdEx fiyatı bir yılda 1.120 USD’den 1.275 USD’ye çıkabilir .

AdEx’e yatırım yapmak karlı mı?

Evet. Uzun vadeli kazanç potansiyeli bir yılda + % 14.43’tür .

AdEx fiyatı düşecek / düşecek mi?

Şu anki analizlere göre hayır.

Beş yılda (2026) AdEx’in değeri ne olacak?

AdEx (ADX) gelecekteki fiyatı 2.131 USD olacaktır .

AdEx, Bitcoin’in yerini alabilir mi?

Tahminlerimize göre bu yakın gelecekte olmayacak.

AdEx çökecek mi?

Analizimize göre bu olmayacak.

AdEx yılda 10 USD’ye ulaşacak mı?

Evet, kripto para piyasasının hızlı yapısı bunu imkansız kılmıyor.

AdEx bir yılda 20 USD’ye ulaşabilir mi?

Hayır ama kripto para piyasası hızlı bir şekilde geliştiği için ileride olabilir.

AdEx yılda 50 USD’ye ulaşacak mı?

Belki kısa süre içinde olmaz ama gelecekteki performansına göre tekrar yorumlanabilir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here