Home Altcoin Haberleri ADA & DOT Dişli Çıktı, FD7 Ventures Polkadot ve Cardano Fiyatları Tahmini

ADA & DOT Dişli Çıktı, FD7 Ventures Polkadot ve Cardano Fiyatları Tahmini

0
ADA & DOT Dişli Çıktı, FD7 Ventures Polkadot ve Cardano Fiyatları Tahmini

Cardano ve Polkadot için yavaş olsa da tutarlı bir yükseliş trendi devam etmektedir.

FD7 Ventures yatırımcı soumlusu, Polkadot ve Cardano alabilmek için 750 milyon dolar değerinde Bitcoin satmayı mantıklı buldu. Dubai merkezli finans firması bu iki coinin yükselme ihtimallerine çalıştılar.

Yakın tarihli olan bir basın açıklamasında Yönetici ortak Prakash Chand, önümüzdeki yıllarda Polkadot ve Cardano’nun 20x yapabilecek kapasite de coinler olduğunu söyledi. Bu açıklama Polkadot 700 dolar Cardano ise 20 dolar olacak anlamını taşıyor.

Büyük Yükselişte İki Coinin Fiyatları Belirli mi?

Chand, ethereum ile birlikte bu iki altcoinin dünyayı değiştireceğine inanıyor. Açıklamasında, BTC’de 1,5 milyar tutan Tesla gibi şirketlerin fonunun bir kısmını DOT, ETH ve ADA’ya taşıyabileceği kaydedildi.

Chand’ın ” Bitcoin işe yaramaz” ifadesi karmaşa yarattı. Bu cümlenin bağlamının dışına çıktığını söylüyor. Yararsız kelimesini kullanmasının daha hoş olacağını belirterek DOT ve ADA’nın güçlü potansiyellere sahip iki proje olduğuna söyledi.

Kurucu Charles Hoskinson’dan ve geliştirme topluluğuyla olan ilişkilerinden etkilendi. Cardano, gerçek dünyadaki sorunları çözme yeteneğine sahiptir.

Chand’ın düşüncelerine göre Polkadot Web3 merkezi olmayan platformlar için sağlam bir blockchain ağı aramakta.

“I Am Getting Calls From Institutional Investors Who Weren’t Even Aware Of Cardano And It’s ADA Token, But Are Expressing Interest. This Is All Happening As Institutions Are Just Catching Up To What Bitcoin Is Over A Decade After It Was Created.” He Went On To Say, “Think About This, Bitcoin Was Created In 2009 And Took It This Long For Real Institutional Money To Pour In. We Even Have Bitcoin ETFs Now.”

Söylediği sözlerin orijinalini yukarıda görebilirsiniz. Chand bu sözlerinde kurumsal paranın Bitcoin’de olduğu gibi 10 sene beklemeyeceğini artık herkesin daha tecrübeli olduğunu düşünüyor. Cardano, Polkadot ve Ethereum’un çok daha hızlı ölçeklenebileceğinden bahsetmiştir.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here