Home Altcoin Haberleri ABD’li Bir Oyuncu Olan Lindsay Lohan’ın Tron Ağında Bir NFT Koleksiyonu Yayınlanacak

ABD’li Bir Oyuncu Olan Lindsay Lohan’ın Tron Ağında Bir NFT Koleksiyonu Yayınlanacak

0
ABD’li Bir Oyuncu Olan Lindsay Lohan’ın Tron Ağında Bir NFT Koleksiyonu Yayınlanacak

Popüler ABD’li oyuncu Lindsay Lohan, Justin Sun’ın platformunda özel koleksiyonlar başlatma planlarıyla NFT ve TRON’a verdiği desteği ikiye katladı.

Lohan, daha önce twitterdan açık bir şekilde Tron ağını onayladığını belirtmişti. Bu şekilde Justin Sun’ın kurduğu bu blockchain projesine ortak oldu. Bir çığ gibi süre gelen NFT deliliğine bu haberde destek olmuş oldu.

TRON’un NFT hizmetlerini kullanan ilk ünlülerden birisidir. 34 yaşındaki oyuncu, girişimci ve Televiyoncudur. Lindsay Lohan NFT’yi zaten açık artırmaya çıkardı. Bir satım gerçekleşmeden bundan vazgeçerek TRON’da özel koleksiyonlar olarak yayınlamaya karar verdi. Lohan’ın kendi sözleri şu şekilde:

“Hollywood ve müzik endüstrisi nihayet kripto ile uyanıyor.Bu büyük ölçüde NFT’ler sayesinde olmakta. Tüm dünya NFT alanı hakkında daha fazla şey öğrenmeye hevesli. İçerik oluşturucularla içerik hayranları arasındaki uçurumu kapatmaya yardımcı olacak bu devrimin bir parçası olmaktan daha mutlu olamazdım. “

Justin Sun ve TRON topluluğundan cevap gecikmedi. Blockchain ve NFT teknolojilerinin gelişmesin katkıda bulunan önemli kişilerden olduğunu belirttiler.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here