Home Altcoin Haberleri ABD Merkezli Kraken Borsası Canlı Cardano(ADA) Staking İşlemini Aktif Etti

ABD Merkezli Kraken Borsası Canlı Cardano(ADA) Staking İşlemini Aktif Etti

0
ABD Merkezli Kraken Borsası Canlı Cardano(ADA) Staking İşlemini Aktif Etti

Önde gelen ABD merkezli kripto para borsalarından biri olan Kraken, platformunda Cardano hissesini etkinleştirdi.

Deneyimli ABD borsası Kraken, 4 Mayıs itibariyle Cardano (ADA) hisselerini ekledi. Bu, fiyatı yılın başından bu yana dalgalanan kripto para birimine artan ilginin ortasında geliyor.

Kripto para birimi dünyasında stake etmek, token sahiplerinin hissenin ispatı algoritmasına veya herhangi bir çeşidine dayanarak belirli bir miktarda parayı kilitlemesini gerektirir. Bu nedenle, oylama ve ağın yönetimine katılma ve yeni madeni paralarla ödüller alma hakkı elde ederler.

Trend, yatırımcılar arasında giderek daha popüler hale geldi ve çok sayıda kripto borsası bu tür hizmetleri sunmaya başladı.

San Francisco merkezli kıdemli ticaret merkezi Kraken , dün stake platformuna Cardano’nun (ADA) eklendiğini duyurdu . Firma, “Kraken’in pazar lideri stake hizmeti aracılığıyla ADA’yı stake ederek, Cardano ağının güvenliğini sağlamaya yardımcı olan merkezi olmayan destekçiler topluluğu arasında yerinizi alacaksınız.” Dedi.

Daha önce bildirildiği üzere Cardano, Mart sonunda 1.800’den fazla havuzdan oluşan tüm topluluğun blok üretiminin % 100’ünden sorumlu hale gelmesiyle tam ademi merkeziyetçiliğe ulaştı.

Kraken kullanıcıları, hizmet 4 Mayıs TSİ 21: 00’da hayata geçtiğinden, ADA tokenlerini borsanın stake cüzdanına eklemek zorunda kalacaklardı. Açıklamaya göre, ödüller “bekleme veya kilitlenme süresi olmadan” haftalık olarak düzenli bir programa göre ödenecek.

Ödüller % 4 ile% 6 arasında olacak ve Kraken bunu “sektördeki en yüksek getirilerden biri” olarak nitelendirdi.

Kullanıcılar ayrıca tokenleri stake etme cüzdanından spot adrese geri aktararak stake etme pozisyonundan “hızlı” çıkabilecekler.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here