AAVE 2021 ve Gelecek Fiyat Tahminleri

AAVE 2021 ve geleceği hakkındaki fiyat tahminlerinimi merak ediyorsunuz.?

Tam da araştırmak istediğimiz soru bu. Bu makalede, Aave’nin ne olduğu ve AAVE tokeninin potansiyeli hakkında yoğun bir genel bakış sunacağız. 

Ardından güncel bilgilere dayanarak 2021 ve 2025 yılları için AAVE gelecek fiyat tahminlerini sunacağız. 

Önce AAVE hakkında biraz bilgi edinelim.

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

AAVE Satın Al 

Artık AAVE satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Aave nedir?

Yerel token LEND ile Aave Protokolü, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında önde gelen projelerden biridir. 

Şirket, kullanıcılarının para piyasaları oluşturmak için açık kaynaklı ve gözetim dışı protokolüne erişmelerine izin vererek, kitlelere merkezi olmayan seçenekleri sunmak için Bileşik (COMP) gibi büyüyen bir proje listesine katılıyor. 

Aave klavuzumuzda, 2021 ve geleceği hakkında piyasa koşullarına bağlı olarak fiyat tahminlerini yürütüyoruz.

AAVE Tokeni nedir?

Eskiden LEND olarak bilinen AAVE, artık Aave platformu kripto para biriminin kısa ismidir. ERC-20 standardına dayalı olarak, AAVE tokeni ücret indirimleri için kullanılabilir.

Ayrıca gelecekteki akıllı sözleşme güncellemeleri için protokol düzeyinde yönetişim hakları için de kullanılabilir.

İşlevler arasında teklif verme, oylama ve yeni eklemeler, özellikler ve varlıklar üzerinde karar verme ve protokol parametreleri üzerinde oylama yer alır. 

Tokenler, platform ücretlerinin yaklaşık% 80’inin kullanıldığı Aave protokolü tarafından toplanan ücretlerden yakılır. Bu, AAVE tokenlerinin zamanla daha değerli olacağını gösteriyor gibi görünüyor. Şu anda dolaşımda 12,212,153 AAVE jetonu var.

AAVE Fiyat Tahmini 2021

Aave gibi geniş dijital para yelpazesi için teknik analizle gelecekteki değerleri tahmin ediyoruz. İyi getiri sağlayan sanal para birimleri arıyorsanız, AAVE karlı bir yatırım seçeneği olabilir

Token başına mevcut fiyat şimdiye kadar olduğundan daha yüksek olduğundan, gelecekteki AAVE fiyat tahminlerini yapmak zor. 

Bunun gelecekte de artmaya devam edeceğini varsayarsak, geçmiş fiyat verilerinin bulunmadığı bilinmeyen bir alana giriyoruz. 

Bu rağmen AAVE 2021’de Walletinvestor verilerine dayanarak 897 Dolar olacağını tahmin ediyoruz.

Bununla birlikte, aynı zamanda basitçe havadan koparılmadığı varsayımlarında bulunmamıza izin veren bazı bilgi veya göstergelerden faydalanabiliriz.

Piyasa Benimsemesi

İlk faktör, AAVE’nin piyasa değeri ile genel kripto piyasası arasındaki ilişkidir.

Coingecko’ya göre, son 3 ayda kripto piyasasının piyasa değeri yaklaşık 340 milyar dolardan 930 milyar dolara (+% 173,5) yükseldi.

AAVE hisse fiyatı aynı zamanda 230 milyon $ ‘dan 1.448 milyar $’ a (+% 529) yükseldi.

AAVE Heycan Verici Şekilde Büyüyor

İkinci gösterge, Aave etrafındaki sözde aldatmacadır. Aave, şu anda gelişen DeFi sektöründe en umut verici projelerden biridir. 

Bununla birlikte, projenin Compound’da doğrudan ve eşit derecede güçlü bir rakibi var. Ancak, her ikisinin de onları birbirinden ayıran benzersiz özellikleri vardır. 

Bileşik, kullanılabilir bir varlık olarak USDT’ye sahiptir, ancak Aave’nin daha geniş bir token yelpazesi vardır. 

Aave için, faiz oranı değişikliği gibi yeni faiz oranları ve düzenlemeler biraz avantajlı. Aave, ilk kez kullananlar için kazançlı faiz oranları şeklinde büyük teşvikler de sunuyor.

Ayrıca Aave, flaş krediler alanında lider olarak kabul edilmektedir . Proje, bu krediler alanında bu seçkin konumu korumayı başarırsa, bu, Aave’nin kendisini lider kredi platformu olarak gösterebileceği güçlü ve muhtemelen belirleyici bir özellik olacaktır.

AAVE tokenları, platformun oluşturduğu ücretler üzerinden satın alınır ve yakılır ve pozitif bir fiyat belirleyici görevi görür. Ne kadar çok AAVE jetonu yakılırsa, arz o kadar düşük olur.

Bu nedenlerden dolayı, projenin etrafındaki yutturmacanın azalmayacağına ve kripto para biçiminde çevrimiçi kredinin büyümesinin gelecekte güçlü bir şekilde büyümeye devam edeceğine inanıyoruz. 

Ayrıca, Aave’nin bu nişte çok önemli bir rol oynayabileceğine inanıyoruz. Bu varsayımları, 2021 AAVE hisse fiyatı tahminimize dahil ediyoruz.

2021 sonu itibariyle 1.180 dolarlık AAVE fiyat Tahmini

Şimdi tüm faktörleri 2021 AAVE fiyat tahminimize dahil edelim.

Kripto para birimleri şeklinde borçlanmaya artan ilgi ve devam edeceği varsayımı ile birleşen mevcut piyasa, bizi AAVE’nin piyasa değerinin orantılı olarak değil, tüm kripto piyasasının piyasa değeri ile orantısız bir şekilde büyüyeceğine inanmamıza neden oluyor. 

Bu koşullar, büyüme faktörümüz MC’nin 5,29 değerinde yansıtılır.

Digitalcoinprice Gelecek AAVE Fiyat Tahminleri

2021 AAVE Fiyat Tahmini   431 Dolar          
2022 AAVE Fiyat Tahmini   520 Dolar          
2023 AAVE Fiyat Tahmini   625 Dolar          
2024 AAVE Fiyat Tahmini   733 Dolar          
2025 AAVE Fiyat Tahmini   928 Dolar          
2026 AAVE Fiyat Tahmini   1.094 Dolar          
2027 AAVE Fiyat Tahmini   1.185 Dolar          
2028 AAVE Fiyat Tahmini   1348 Dolar          
AAVE Fiyat Tahminleri 2021 – 2028

AAVE Tahminleri Sıkça Sorulan Sorular

AAVE NEDİR?

Aave, kullanıcıların mevduat sahibi veya borç alan olarak katılabileceği merkezi olmayan, gözetim dışı bir para piyasası protokolüdür. 

Mevduat sahipleri, pasif bir gelir elde etmek için piyasaya likidite sağlarken, borçlular aşırı teminatlı (sürekli) veya yetersiz teminatlı (tek blok likidite) şekilde borç alabilirler. 

Aave’nin bir protokol olarak amacı, kitlelere merkezi olmayan finansmanı sağlamaktır. Aave protokolü denetlendi ve güvenliği sağlandı. 

Protokol tamamen açık kaynaktır ve herkesin Aave kullanıcı arayüzü istemcisi, API veya doğrudan Ethereum ağındaki akıllı sözleşmelerle etkileşime girmesine izin verir.

Aave Protokolü mekanizmalarına daha derin bir bakış için Beyaz Kitap’a başvurmaktan çekinmeyin. Aave (LEND), Aave’ye (AAVE) taşınıyor, lütfen aşağıdaki duyuruya bakın.

AAVE’Yİ NASIL SATIN ALIRIM?

Tüm kripto para birimlerini ABD doları ile satın almak mümkün değildir. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve diğer popüler kripto para birimleri Coinbase kullanılarak ABD doları ile satın alınabilir . 

Coinbase kullanarak Bitcoin satın aldıktan sonra, Bitcoin’inizi Aave dahil olmak üzere diğer kripto para birimlerini satın almak için Binance gibi bir borsaya aktarabilirsiniz.

AAVE CÜZDANINI NEREDEN ALABİLİRİM?

Aave, kendi web sitesinde indirilebilen kendi cüzdan yazılımını üretir, bu da Aave’yi bilgisayarınızda saklamanıza olanak tanır. 

Maksimum güvenlik için, kripto para birimlerinizi TREZOR cüzdanı veya Ledger Nano X gibi özel bir donanım cüzdanında saklayabilirsiniz.

Donanım cüzdanı satın almak istemiyorsanız Atomic Wallet, Jaxx gibi bir mobil cüzdan kullanmayı düşünebilirsiniz. veya bazı ek güvenlik avantajlarıyla birden fazla kripto para birimini depolamak için Coinomi.

AAVE’NİN DEĞERİ NEDİR?

One Aave (AAVE) şu anda büyük kripto para borsalarında 297.08 $ değerinde. Ayrıca büyük borsalarda 0,00887246 bitcoin (ler) ile bir Aave takas edebilirsiniz. 

Mevcut tüm Aave’lerin ABD doları cinsinden değeri (veya piyasa değeri) 3,66 milyar dolardır.

AAVE HANGİ HASH ALGORİTMASINI KULLANIYOR?

Aave, ETH Token algoritmasını kullanan bir madeni paradır.

HANGİ MADENİ PARALAR AAVE’YE BENZER?

Aşağıdaki paralar Aave’nin ETH Token algoritmasını ve kanıt türünü kullanır: Chainlink , THETA , Synthetix , Dai , SushiSwap , Maker , Binance USD , Crypto.com Coin , Huobi Token , Solana , FTX Token , INO COIN , Revain , The Graph ve DomRaider .

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

cenk dinç
cenk dinçhttp://blokchaintr.com
Cenk Dinç Kriptoya Olan Merakını Daha İyi İfade Etmek İçin Araştırmalarını Öğrenerek Bizimle Paylaşmayı Seçti.Cenk Turizm Ve Otelcilik Okuyup Ayrıca Sitede Yazılarını Bizimle Paylaşmaktadır...

1 Yorum

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

Mamoru Exchange, VIP Yatırımcılar için Genesis Üyesi NFT’yi Başlattı

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar 8 Eylül 2022 – NEW YORK – Mamoru,100...

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
19,014.06 $
19,014.06 $
0.69%
ethereumEthereum
1,322.25 $
1,322.25 $
0.05%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.17%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.05%
bnbBNB
271.80 $
271.80 $
1.13%
xrpXRP
0.445343 $
0.445343 $
5.43%
binance-usdBinance USD
0.998833 $
0.998833 $
0.19%
cardanoCardano
0.440725 $
0.440725 $
0.98%
solanaSolana
32.64 $
32.64 $
2.54%
dogecoinDogecoin
0.060469 $
0.060469 $
0.51%

Benzer Haberler