Home Altcoin Haberleri AAVE 8 Mayıs Aave, Chainlink, Litecoin Fiyat Analizi

8 Mayıs Aave, Chainlink, Litecoin Fiyat Analizi

0
8 Mayıs Aave, Chainlink, Litecoin Fiyat Analizi

Uzun bir satıştan sonra 430 dolarlık desteği savunmak gerekiyordu. Düşen kanal içinde işlem gören Chainlink ve 45.6-44.2 $ ‘dan geri dönüş, yukarı doğru bir kırılmaya yol açabilir. Son olarak, Litecoin’in yükseliş trendi yörüngesine devam etmek için bir miktar istikrar gerektirdi.

Aave (AAVE), Chainlink (LİNK) Ve Litecoin (LTC) Fiyat Analizi

Aave (AAVE) Analizi

Aaave analiznde, Alıcılar 310-315 $ civarında bir adım attılar ve 25 Nisan ve 3 Mayıs arasında Aave’nin değerini % 60’ın üzerinde artırdılar . Ancak, fiyat 537 $ direncinin üzerine çıkamadı ve satıcılar kontrolü ele geçirdi. Aave analizde Satış baskısı, AAVE’yi 483 $ desteğinin altına düşürdü ve kripto para birimi, yazı yazarken 20-SMA ve 50-SMA’nın altına düştü. Müthiş Osilatör , yarı çizginin altına inmeye devam ederken satış baskısını vurguladı.

Aave Fiyatı 430 dolarlık destekten geri dönebilirken, 538 dolarlık üst tavanın önümüzdeki dönemde geçmesi pek olası değildi. Aslında, Aave fiyatı 430 doların altındaki bir kırılma, 408 dolara doğru genişletilmiş bir satışa bile yol açabilir.

Bu arada, ChainLink’in Para Akışı’na göre sermaye girişi zayıftı , ancak endeks baskı zamanında dengenin üzerinde bir geri dönüş girişiminde bulundu.

Chainlink (LİNK) Analizi

LİNK analizine baktığımızda yükselen bir üçgen görebiliyoruz, Chainlink’in fiyatı yeni bir ATH kaydettiği için 50 doların üzerindeki hedefine ulaşmasına yardımcı oldu . Bu seviyeyi yakaladığından beri LINK, 4 saatlik zaman diliminde bir düşen kanal içinde bir miktar aşağı doğru hareket etti.

Awesome Oscillator’daki bir dizi kırmızı çubuk , pazardaki satış baskısını vurguladı. Bununla birlikte, mevcut model genellikle yukarı yönde bir kırılmayı gösterir ve aynı şeyin ilerlemesi beklenebilir.

Chainlink fiyat analizinde, LİNK fiyatı 45.6-44.2 $ arasındaki bir geri dönüş, LINK’in üst eğimli trend çizgisinden kuzeye kırılmasına izin verebilir.

LİNK fiyatı 50 doların üzerindeki bir hareket, fiyatın 53 doların üzerine çıktığını bile görebilir. Piyasadaki düşüş koşullarına rağmen RSI , 55’in üzerinde bir yükseliş bölgesini korudu.

Yakın zamanda yapılan bir analiz , LINK’in ağ aktivitesinin ve fiyat hareketinin, onu ilk 25’teki en verimli altcoinlerden biri yaptığını belirtti.

Litecoin (LTC) Analizi

Litecoin analizinde, LTC fiyatı 300 doların üzerindeki bir yükseliş, Litecoin’in listelerde kuzeye gitmesine ve 365 dolarda yeni bir rekor seviye oluşturmasına izin verdi .

Son birkaç gün dünyanın en büyük onuncu kripto para birimi için oldukça iyimser olsa da, tekniklerinden birkaçı gelecek seanslar için bir geri çekilme olacağını gösteriyor.

LTC analizinde RSI , aşırı alım bölgesinde birkaç tepe noktası oluşturdu ve bir sonraki yükselişten önce istikrar önerdi. Endekste de biraz düşüş eğilimi görüldü.

Sıkıştırma Momentum Göstergesi yükseliş momentumunda düşüş gösterdi. Endeks bir dizi siyah nokta not ederse, düşük volatilite muhtemelen LTC için bir miktar yana doğru hareketi işaret edecektir. Küçük bir geri çekilme durumunda, ilk destek LTC fiyatında 330-335 dolar civarında kaldı.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here