2021’de Hangi Altcoin’ler Zirve Tazeliyecek Patlaması Muhtemel 10 Altcoin Hangileri?

2021’de Yatırım Yapılacak En İyi 10 Altcoin

Son zamanlarda meydana gelen kripto patlamasıyla, 2021’de yatırım yapmak için en iyi altcoinlerin ne olduğunu merak ediyor olmalısınız. 

Halihazırda piyasaya sürülmüş 7000’den fazla kripto para birimiyle, 2021’de yatırım yapmak için en iyi Altcoinleri’i seçmek kolay bir şey değil. Korkmayın, Sizler için 2021’de dikkate alınması gereken en iyi Altcoin’lerin bir listesini hazırladık.

Kripto para birimleri, 2021’in başında boğa koşusu geçirirken özel ilgi görüyor. Bitcoin yükseliyor ve iki hafta içinde BTC Fiyatı 20.000 $ ‘dan 42.000 $ Dolara yükseldive tarihinde daha önce hiç görülmemiş olan en çok ilgiyi gördü. 

ExchangeBenefitsNumber of CryptoMore information
 /></a><br />
<p class=Binance

Best exchange worldwide, 250+ cryptocurrencies available

100+

Open
Binance
 /></a><br />
<p class=
OKEX

Low fees, 100+ cryptocurrencies available

100+

Open
OKEX
 /></a><br />
<p class=
Kraken

International exchange

75-100

Open
Kraken
 /></a><br />
<p class=Coinbase

Biggest US Crypto Exchange

100+

Open
Coinbase
 /></a><br />
<p class=
eToro

Platform for Crypto & Stocks

75-100

Open
eToro

Altcoin Satın Al 

Artık Altcoin satın almak mı istiyorsunuz? O zaman bir kripto borsasına kaydolmanın zamanı geldi. Bir borsaya kaydolduktan sonra dakikalar içerisinde alım-satım yapmaya başlayabilirsiniz. BlockchainTR’nin profesyonel ekibi olarak Binance borsasına kayıt olmanızı önerebiliriz. Binance, uluslararası olarak kullanılan dünya çapında bir kripto borsasıdır. Binance borsasına kayıt olduktan sonra fiat para birimleriniz ile  kripto para satın almakay başlayabilirsiniz. Binance borsası, düşük ücretleri ile tanınan dünyanın en büyük borsasıdır. Düşük işlem ücretleri, düşük miktarlarda para ile ticarete başlasanız bile yine de iyi kar elde edebileceğiniz anlamına gelir. Ekibimiz, Binance‘deki ilk işleminizde size başarılar diler! 

Twitter’da kripto para birimlerinin son zamanlarda yaşadığı son büyüme ile biraz şaşırmış olan kripto meraklıları ve analistlerinden çok fazla ses geliyor. Bununla birlikte, hemen hemen tahmin edildiğini söylemeliyiz. 

Bunun sonucunda Blokchaintr olarak 2020’de kripto dünyasında yaşanan her şeyi yakından takip ettik, ilginç bir yıl oldu, ancak 2021’in Kripto paralar için daha da heyecan verici olması bekleniyor. 

Bitcoin çok fazla ilgi görse de, analistler altcoinlerin 2021’de değerinin önemli ölçüde artabileceğine inanıyor. Aşağıda size bu yıl göz önünde bulundurmanız gereken ilk 10 altcoin’i sunuyoruz.

Ayrıca en iyi Altcoin’leri satın almanın başarılı bir kripto tüccarı olmak için yeterli olmadığını da unutmamalısınız . 

2021’de Patlaması Beklenen En İyi 10 Altcoin:

1. Ethereum

2. Litecoin

3. Bitcoin Cash

4. Ripple

5. IOTA

6. Cardano

7. Tezos

8. DASH

9. TRON

10. NEO

2021’de Yükselmesi Beklenen İlk 10 Altcoin Nedir?

Bu liste, Altcoinler gelip gittikçe her zaman değişecektir. 2021’de aşina olacağınız bazı Altcoinler kesinlikle olsa da, tüm Altcoinler zamanın testine dayanamaz.

İşte 2021’de göz önünde bulundurmanız gereken en iyi 10 Altcoin’e bir bakış: 

1. Ethereum (ETH)

2013 yılında Vitalik Butterin tarafından kurulan Ethereum, Bitcoin’den sonra en büyük ikinci kripto para birimidir. 

Ethereum, merkezi olmayan uygulamalarla (dApps) sembolize edilir. Bu nedenle, Ethereum sadece dijital bir para birimi değil, aynı zamanda blok zinciri de yaygın olarak benimseniyor. 

Kısa süre önce Microsoft, Ethereum’un blok zincirini oyun telif ücretleri duyulduğunda, Bu, ETH ve blockchain teknolojisinin detseklendiğinin gösteren büyük bir haberdi. Ethereum 4 Ocak’ta 1.000 $ işaretini geçti ve 2 Şubat 2018’den bu yana en yüksek seviyesine ulaştı.

Ethereum yazım anında fiyatı 1.041 $ seviyesinde duruyor. Şu anda, Aragon, Auger, MakerDAO, gnosis, vb. Gibi en önemli dApp’lerin bazıları Ethereum blockchain üzerinde çalışıyor.


Ethereum 2.0’ın piyasaya sürülmesinin ardından ve blockchain teknolojisi benimsendikçe daha fazla analist Ethereum’un 2021’de yeni zirvelere ulaşabileceğine inanıyor. Kripto meraklısı ve analist Ivan On Tech, Ethereum için fiyat tahminini açıkladı, Ethereum’un 2021’in sonunda 6000 dolara çıkma ihtimali var. 

2. Litecoin (LTC)

Litecoin, piyasa değerine göre en büyük beşinci kripto para birimidir. Charlee Lee tarafından 2011’de kuruldu.

Lee, Bitcoin’de bazı iyileştirmeler yapmak istedi, ancak bunun yerine yeni bir hard fork oluşturmaya gitti, Bitcoin’in kodunu kopyaladı ve bazı değişiklikler yaparak Litecoin adında yeni bir altcoin yarattı.

Proof of Work (PoW) mekanizmasının kullanılması Litecoin, gelecekte fiat’a alternatif bir para birimi olmayı hedeflediği için Bitcoin’e benzer. Litecoin, daha hızlı ve daha verimli olan “scrypt” adı verilen bir blok zinciri kullandığından Bitcoin’e kıyasla bir avantaja sahiptir.

Litecoin 19 Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 360 $ ‘a ulaştı. Bitcoin’in fiyat artışının ardından Litecoin’in fiyatı, şu anda olduğu gibi Aralık ayına göre iki katından fazla arttı ve 153 $ seviyesinde bulunuyor. 

Ayrıca Litecoin, kısa süre önce Ripple’ı (XRP), Ripple – SEC spat arasında dördüncü en büyük kripto olarak bildirdi.

Litecoin’in fiyatının 2021’de artması bekleniyor. Longforecast LTC fiyat tahmini, Litecoin’in Kasım 2021’e kadar 496 dolara kadar çıkabileceğini tahmin ediyor.  Kripto analistleri, fiyatın daha da yükselebileceği için aslında bunun muhafazakar bir tahmin olduğunu düşünüyor.

3. Bitcoin Cash (BCH)

Bitcoin Cash 2021’de dikkat edilmesi gereken başka bir altcoin. Bitcoin Cash, 2017’de Bitcoin’den ayrıldığında yaratıldı, yani Bitcoin’in başka bir fork’u. 

2020’de Bitcoin Cash sadece% 42’lik yavaş getiri sağladı. Ancak diğer tarafta, altcoin fiyatta muazzam bir düşüş göstermediği için istikrar gösterdi. 

Şu anda Bitcoin Cash’in fiyatı 422 dolar seviyesinde. Yükselen bir kripto ekosistemi olduğu için Bitcoin Cash’in 2021’de fiyatlarında istikrarlı bir şekilde artması bekleniyor. Walletinvestor’a göre Bitcoin Cash fiyatı yıl sonuna kadar 498 dolara kadar çıkabilir. 

Bu fiyat tahmininin mevcut fiyattan çok uzak olmadığını düşünürsek, bunun altcoin için güzel ve istikrarlı bir artış olacağını söyleyebiliriz.

4. Ripple (XRP)

Ripple, küresel bir ödeme ağı olan RippleNet’teki işlemlerde para birimlerini birbirine bağlayarak finansal sistemde devrim yaratmak amacıyla 2012 yılında başlatıldı. Para birimi dönüştürme süreci, büyük finans kuruluşları tarafından bir engel olarak görülüyor ve Ripple, bu süreci kullanmadığı için harika bir alternatif. 

Ripple fiat ve kripto para birimi dahil olmak üzere para birimleri arasındaki tüm sınır ötesi işlemleri hızlandırma potansiyeline sahiptir. 

Ripple, 07 Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3,40 dolara ulaştı. Ripple, varlığı boyunca yatırımcılara önemli karlar getiren bir altcoin olmasına rağmen, 2020 XRP için pek de nazik olmadı.

Ripple, 2020’de bazı iyi dönemler geçirdi. Yalnızca Kasım ayında,% 126 artış yaşadı ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Ripple’a karşı şikayetini açıklayarak şirketi yasadışı menkul kıymet ihraç etmekle suçlayana kadar altcoin için her şey yolunda gitti. XRP için satış baskısı haberle beraber başladı.

Haberlerin ardından Ripple desteğini kaybetti ve birçok borsa tarafından liste dışı kalmaya başladı. Duyurudan sonraki 24 saat içinde fiyatı% 42 düştü. Ripple, Coinmarketcap’in Ethereum ile rekabet eden listesinde ikinci kripto para birimi olarak yer almayı hedefliyordu, ancak iddialar nedeniyle şimdi beşinci sıraya düştü.

Şu anda Ripple’ın fiyatı 0,22 dolarda duruyor. Altcoin şu anda iyi bir dönemden geçmese de, Ripple SEC ile davayı kazanırsa, işlerin farklı bir yöne dönmesi ve fiyatının tekrar yükselme olasılığı vardır. 

5. IOTA (MIOTA)

IOTA, piyasadaki en umut verici altcoinlerden biridir. Blok zinciri geleneksel olana benzemez. IOTA, yönlendirilmiş çevrimsiz grafik (DAG) modeli kullanır. Bu model sayesinde, bir işlemi bir zincir üzerindeki bir bloğa yerleştirmek yerine, Tangle adı verilen bir ağa yerleştirilir ve birbirine bağlanır.

Bu sistem çok daha hızlı ve verimli, aslında IOTA’yı karakterize eden şey budur ve nesnelerin interneti (IoT) söz konusu olduğunda IOTA liderdir. 

2020 yılında IOTA kayda değer bir büyüme göstermedi. Şu anda IOTA’nın fiyatı 0,35 dolardır. Ancak fiyat, Kasım 2020’den bu yana yavaş ama istikrarlı bir artışla konsolide oluyor. 

2021’de analistler, IOTA’nın fiyatının artabileceğine inanıyor. Digitalcoin iyimser bir şekilde IOTA fiyatının Aralık 2021’e kadar 1.05 $ ‘a kadar çıkacağını tahmin ediyor.

6. Cardano (ADA)

Cardano, piyasadaki en önde gelen kripto para birimlerinden biridir. Coinmarketcap listesinde yedinci sırada yer almaktadır. Cardano, Ethereum’un kurucu ortağı Charles Hoskinson tarafından 2017 yılında piyasaya sürüldü. Bitcoin Proof of Work (PoW) kullanırken, Cardano birçok kişi tarafından daha verimli olduğu için daha iyi kabul edilen Proof of Stake (PoS) teknolojisini kullanıyor. 

Cardano’nun fiyatı 2020’de önemli bir büyüme veya düşüş olmadan istikrarlı bir seyir izledi. Ancak altcoin’in fiyatı Ocak 2021’de artmaya başladı. Şu anda Cardano’nun fiyatı 0,26 dolarda. Kripto analistleri, Cardano’nun fiyatının 2021’de önemli ölçüde artabileceğine inanıyor .

Cryptobriefing Cardano tahmini şu anda 2021’deki olası yükselişinden önce istikrarlı bir destek üzerinde oturuyor ve “Kasım 2020’de başlayan uzun bir konsolidasyon döneminden” çıkıyor. Tahminlerine göre Cardano, 2021’de 2.00 $ seviyesine ulaşabilir.

7. Tezos (XTZ)

Tezos, 2021’de aramanız gereken başka bir altcoin. 2018’de kuruldu ve açık kaynaklı bir blockchain. Tezos, tüm paydaşların ağda önerilen güncellemeler için oy kullanabileceği zincir içi yönetişimiyle karakterizedir. 

Tezos’itibarı, o zamanlar gerçekten büyük bir teklif olan ICO’sunda 232 milyon doları başarıyla topladığında büyüdü. 

2020 Tezos için kötü bir yıl değildi. Altcoin, aynı yılın 13 Ağustos’unda tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,44 dolara ulaştı. Sonra Tezos’un fiyatı düştü. Ancak Bitcoin yükselmeye devam ederken, Tezos dahil altcoinlerin çoğu da takip ediyor. Bu ivme Tezos’u 2,30 doların üzerine çıkardı ve şu anda Tezos 2,36 dolarda duruyor. 

2021’de çoğu tahminciler Tezos’un fiyatta önemli ölçüde artabileceğini tahmin ediyor. Previsionibitcoin, Tezos’un Aralık 2021’e kadar 9.63 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor .

8. DASH (DASH)

Dash, 2014 yılında piyasaya sürülen başka bir Bitcoin forkudur. DASH, merkezi olmayan otonom organizasyonu (DAO) yapan kullanıcıların bir alt kümesi olan ana düğümler tarafından çalıştırılır.

DASH, Evan Duffield tarafından “Xcoin” olarak piyasaya sürüldü, ancak daha sonra pompalama ve boşaltma spekülasyonlarına konu oldu. Daha sonra altcoin kendisini DASH olarak yeniden markaladı ve artık karanlık piyasalarda kullanılmıyordu.

DASH 20 Aralık 2017’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.493 $ ‘ı vurdu. 2020’de DASH 100 $ civarında geziniyor ve şu anda fiyatı 90.63 $ seviyesinde duruyor. 

DASH, 1 Ocak’ta Bittrex borsasından çıkarıldığı için 2021’e çok iyi başlamadı ve milyonların piyasadan silinmesine neden oldu. Ancak Digitalcoin, DASH’ın Mart 2021 kadar erken 265,79 $ ‘a ulaşabileceğini tahmin ediyor.

9. TRON (TRX)

Tron, 2017 yılında Justin Sun tarafından kuruldu. Blockchain tabanlı merkezi olmayan bir sistemdir. Yerel kripto para birimi TRX’tir. 2018’de Tron, protokolünü Ethereum’un üstündeki bir ERC-20 belirtecinden otonom bir eşler arası ağa dönüştürerek tamamen bağımsız hale geldi.

TRON 05 Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.231 $ ‘ı vurdu. Yazı yazarken TRON 0.029 $’ da duruyor. 

TRON, blok zincirine yüksek değer verildiği için gelecek için çok fazla potansiyele sahiptir. Son zamanlarda BitGo’nun başlatıldı. Tron’un Blockchain’inde Bitcoin ve Ethereum’u sarmaladı. 2021’de Tron’un fiyatının artması bekleniyor. Trading Beasts, Tron’un Aralık 2021’e kadar 0.047’ye ulaşabileceğini tahmin ediyor.

10. NEO (NEO)

Da HongFei ve Erik Zhang tarafından 2014 yılında kurulan NEO, akıllı sözleşmelerden yararlanmayı ve dijital varlıkları yönetmeyi amaçlayan açık kaynaklı bir blok zinciri merkezi olmayan bir uygulamadır. 

NEO, saniyede 10.000’e kadar işlemi işleyebildiği için oldukça değerli olan, merkezi olmayan bir Bizans hataya dayanıklı (dBFT) fikir birliği mekanizması üzerinde çalışır.

NEO, 15 Ocak 2018’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 198,38 dolara ulaştı. Şu anda, NEO’nun fiyatı17,86 dolardır. Analistler, 2021’de NEO’nun fiyatının artabileceğine inanıyor. Liteforex’e göre NEO, 2021’de 54,31 dolara kadar ulaşabilir. NEO platformunun ölçeklenebilirliği açısından potansiyeli göz önünde bulundurarak, NEO’nun 2021’de yatırımcılar için doğru seçim olabileceğini söyleyebiliriz.

Kilit noktaları

 • Son Bitcoin boğa koşusu ile birlikte, altcoinler de fiyatlarda artış gösterdi.
 • Analistler, 2021’in altcoin yılı olabileceğine inanıyor.
 • Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, NEO, Tron, IOTA, Tezos, Cardano ve Ripple ; Bunlar 2021 için en iyi Altcoinlerimizdir.
 • Ivan On Tech’e göre Ethereum, 2021’in sonunda 6000 dolara çıkabilir.
 • Litecoin, piyasa değerine göre beşinci en büyük kripto para birimidir ve 2021’de fiyatı Longforecast’e göre 496 dolara kadar çıkabilir.
 • Ripple desteğini kaybetti ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) XRP satışları şeklinde yasadışı menkul kıymet ihracı iddiaları üzerine birçok borsa tarafından listelenmemeye başladı.
 • Ancak Ripple, SEC ile davayı kazanırsa, işlerin farklı bir yöne dönmesi ve fiyatının tekrar yükselme olasılığı vardır. 
 • IOTA, piyasadaki en umut verici altcoinlerden biridir. IOTA, yönlendirilmiş çevrimsiz grafik (DAG) modeli kullandığından, blok zinciri geleneksel olana benzemez.
 • Digitalcoin, IOTA fiyatının Aralık 2021’e kadar 1.05 $ ‘a kadar çıkacağını tahmin ediyor.
 • Tron, protokolünü Ethereum’un üstündeki bir ERC-20 belirtecinden özerk bir eşler arası ağa dönüştürdüğü için 2018’de tamamen bağımsız hale geldi.
 • Trading Beasts, Tron’un Aralık 2021’e kadar 0.047’ye ulaşabileceğini tahmin ediyor.

Bunlar, 2021’de Trading Education’da yatırım yapmak için 10 altcoin seçimimizdi. Bu makaleyi yararlı bulduysanız, bundan yararlanmak isteyen başka biri olabileceği için lütfen paylaşın.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

eray sezerhttp://blokchaintr.com
Eray Sezer Yalova Doğumlu Ve Geçimini Kriptoyla Sağlıyor.Yaşı Genç Ama Birikimleri Fazla Birikimlerini Bizimle Paylaşmayı Seçti...

Düşüncenizi Paylaşın

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

[td_block_social_counter facebook="blokchaintr" custom_title="Bizi Takip Edin" open_in_new_window="y" youtube="channel/UCeoNbT8j10Lwd4m9hNBOgvg" style="style9 td-social-boxed td-social-colored" instagram="blokchaintrcom" block_template_id="td_block_template_4" header_color="#dd9933" twitter="blokchaintr" social_rel="nofollow"]

StormGain, Milyarlarca Akıllı Telefon Kullanıcısına Hizmet Vererek Kripto Madenciliği Oyun Alanını Seviyelendiriyor

Kripto para madenciliği kavramının bugünlerde biraz olumsuz bir çağrışımı var. Özel ve pahalı donanım gerektirdiğinden birçok kişi bunu elektrik israfı olarak görüyor. Peki ya...

Goldexco.in, kullanıcıların % 50’ye varan indirimle ETH satın alabilecekleri bir kampanya başlatıyor! 

Goldexco.in indirimli ETH satın alabileceğiniz yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya da %50 indirimle ETH sahibi olabilirsiniz. Detaylar aşağıda yer almaktadır. İndirim Süresi: 24 Mayıs 2021, 10:00...

Student Coin (STC) Token Yayında Ve 10’dan Fazla Kripto Para Borsasında Yer Alıyor

Öğrencilere ve kripto para birimlerine yönelik benzersiz yaklaşımı nedeniyle 500'den fazla üniversite tarafından desteklenen Student Coin , ICO'ya ayrılmış olan tüm STC tokenlerini beklenenden daha kısa bir sürede...

GLDX TOKEN 23 NİSAN 19:20 de SATIŞTA

Goldexco.in Forbes 500'ün %65'inin bulunduğu ticari statünün ve hakların en kapsamlı yasalar altındadünya devlerinin tercih ettiği Delaware eyaletinde faaliyetlerine başladı. Türkiye iş ortağı Devasa...

Blokchaintr.com Türkiye’nin En Sevilen Haber Uygulaması Bundle’da

Blokchaintr.com'da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yeni versiyonu App Store ve Google Play’de! Bundle dünyanın dört bir yanından 15 bine yakın yayıncıyı kullanıcılara sunan bir...

En Son Haberler

bitcoinBitcoin
30,445.00 $
30,445.00 $
2.84%
ethereumEthereum
2,080.66 $
2,080.66 $
3.14%
tetherTether
1.00 $
1.00 $
0.01%
usd-coinUSD Coin
1.00 $
1.00 $
0.06%
binance-coinBNB
303.02 $
303.02 $
4.47%
xrpXRP
0.432885 $
0.432885 $
2.98%
cardanoCardano
0.578552 $
0.578552 $
10.98%
solanaSolana
55.79 $
55.79 $
10.89%
binance-usdBinance USD
1.00 $
1.00 $
0.09%
polkadotPolkadot
11.33 $
11.33 $
2.99%

Benzer Haberler

/