Home Altcoin Haberleri 2021 Altcoin Sezonu Yakında Bitebilir, Ünlü Analist Micheal van de Poppe

2021 Altcoin Sezonu Yakında Bitebilir, Ünlü Analist Micheal van de Poppe

0
2021 Altcoin Sezonu Yakında Bitebilir, Ünlü Analist Micheal van de Poppe
  • Kripto alanındaki altcoinler küllerinden yeniden doğdu ve beklenen seviyelerin üstüne çıktı.
  • Öte yandan, görkemli bir yükselişin ardından Bitcoin, yatay trend yaparak sessiz kalmayı seçti.
  • Bazıları Bitcoin’in konsolidasyonu kırabileceğine ve altcoinlerle birlikte yükselebileceğine inanıyor, ancak bazıları altcoin sezonunun yakında sona ereceğini düşünüyor.

Bitçok kişi kripto paralarla ilgilenenler altcoin boğa döneminin diğer adıyla altcoin sezonunun ne zaman başlayacağını ve altcoin sezonunun ne zaman biteceğini merak ediyor.

Ünlü analist Micheal van de Poppe’ye göre 2021 altcoin sezonunun yakın zamanda biteceğini söyledi.

Umarım, mevcut altcoin döngüsü sırasında neleri izleyeceğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz vardır. Alt sezon sonu belirtileri için BTC hakimiyetini izleyebiliriz. Ayrıca, momentumun değiştiğine dair işaretler için bağımsız alt grafikleri kontrol etmeye devam edebiliriz.

Bitcoin fiyat ralli çok kısa bir zaman diliminde şimdiye kadarki en yüksek seviyelere ulaştı ve ATH’yi 64.863 $ olarak belirledi.

Yine de, düşüş tuzağına düşen BTC büyük ölçüde azaldı ve biriken kazançların çoğunu tüketti. Üstelik Elon Musk, BTC ödemelerinin geri çekilmesi Tesla araba satın almak için çöplüğü besledi.

O zamandan beri Bitcoin, 50 bin dolara çok yakın çok dar bir bölgede sıkışıp kaldı. Tekrar tekrar 50.000 doları aşma girişimlerinden sonra, yine seviyelerin altına iniyor.

Dahası, BTC dökümü de Ethereum fiyatları çünkü aynı zamanda 4000 $ ‘ın üzerinde kaybettiği pozisyonu geri kazanmaya çalışıyor, ancak her seferinde başarısız oluyor.

Alandaki en değerli kripto para birimleri zorlu bir aşamadan geçerken, altcoinlerin çoğu yükseliyor.

Kripto para birimlerinin çoğunun ulaştığı seviyeler hayal gücünün ötesinde. Bununla birlikte, popüler bir analist olan Micheal van de Poppe, altcoinlerin önümüzdeki günlerde Bitcoin’den daha fazla düşebileceğine inanıyor.

Analist inanıyor BTC fiyatı durdurulamaz bir boğa sezonundan sonra 10000 $ ‘dan 60000 $’ a doğru yükseldi ve yavaşladı. Ve bu nedenle, kârlar tekrar Bitcoin ekosistemine dönemeye başladığında, altcoinler yükseldikleri yerden geri düşüşleri başlayabilir.

Micheal van de Poppe sözlerine devam ederek, Bitcoin hakimiyeti her gün düşüyor ve bu da elbette güçlü bir altcoin sezonu olduğunu gösteriyor.

Ve yeni projeler, kripto alanında büyük bir hacim akışı ile birçok yeni tüccarın ilgisini çekiyor.

Ve bu nedenle, kâr Bitcoin’e geri döndüğünde, Alt sezonunun sona ermesi bekleniyor ve analist, The Moon. diyerek bitiriyor.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here