Home Altcoin Haberleri 2018’de Tahminleri Tutan Analistin Radarında Bu 7 Coin Var

2018’de Tahminleri Tutan Analistin Radarında Bu 7 Coin Var

0
2018’de Tahminleri Tutan Analistin Radarında Bu 7 Coin Var

2018’de Bitcoin’in ayı piyasasının tabanını doğru bir şekilde adlandıran popüler bir kripto analisti, Ethereum ve Bitcoin fiyat gerilemesi yaşarken birkaç altcoin yüklediğini söylüyor.

Smart Contracter , 84.000 Twitter takipçisine, BTC’nin 33.000 $ ‘ı tutamadığı için 26.000 $ seviyesine gidebileceğini söyledi.

Bitcoin’in ay sonunda dibe vurana kadar batmaya devam edeceğine inanan bir analist arkadaşından bir grafik paylaşıyor .

Düzeltme ortasında, Akıllı Yüklenici diyor o AAVE (AAVE), Synthetix (SNX), Krem (KREM), Kafes (LİNK), Uniswap (UNI), SushiSwap (suşi) ve Sürekli Protokolü (PERP) üzerinde dips satın alıyor.

Uyandım ve kamyonu geri aldım. En sevdiğim merkezi olmayan finans (DeFi) projelerinin neredeyse her birine yükledim.

Vay canına, gerçekten kayan yazı isteyeceksin hey, aave, snx, cream, link, uni, sushi, defi, perp. “

CoinGecko’ya göre Aave , son 30 günde% 114 artış gösteren eşler arası bir kredi platformudur . Yazma sırasında 180.40 dolardan işlem görüyor.

Cream, Smart Contracter’ın daha önce lanse ettiği ve “sonraki Aave” olarak adlandırdığı bir başka borç verme platformudur . CoinGecko’ya göre, kripto varlığı yazım anında 153,44 dolardan işlem görüyor ve son 30 günde% 158,4 arttı .

SNX, yazım sırasında 13,46 dolardan işlem gören sentetik bir varlık protokolüdür. CoinGecko’ya göre son 30 günde% 85 arttı . Chainlink , yazı yazılırken 19,52 $ ‘lık işlem gören ve geçen ay% 52 artış gösteren bir oracle ağıdır.

Uniswap ve SushiSwap , sırasıyla ilk ve ikinci en popüler merkezi olmayan borsalardır. CoinGecko’ya göre , SUSHI geçen ay% 135’ten fazla arttı ve yazı yazılırken 6.41 $ ‘dan işlem görüyor. UNI 8,16 dolardan işlem görüyor ve son 30 günde% 117’nin üzerinde artış gösterdi.

Perpetual Protocol, kullanıcıların Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), altın ve ham petrol gibi varlıklara 20 kata kadar kaldıraçla uzun veya kısa bahisler koymalarına olanak tanıyan, merkezi olmayan bir kalıcı sözleşmeli ticaret platformudur. CoinGecko’ya göre, son 30 günde% 345,7’lik bir artış ve yazı yazılırken 4,81 $ ‘dan işlem görüyor .l

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here