Home Altcoin Haberleri 1Inch 1Inch Token nedir? 1Inch Token Nasıl Alınır?

1Inch Token nedir? 1Inch Token Nasıl Alınır?

0
1Inch Token nedir? 1Inch Token Nasıl Alınır?

1Inch Token nedir?

Çoğunuz, diğer en iyi DEX ile takas yapmak için şimdiye kadarki en iyi oranları sunan merkezi olmayan borsada lider olan 1 inçlik Borsayı duymuşsunuzdur. Bununla birlikte, bu yılın başlarında, önde gelen bir DEX platformu Uniswap, tokenlerini herhangi bir ön duyuru olmadan piyasaya sürdü ve benzer 1Inch Exchange, 1inch Token’ı piyasaya sürdü. bu nedenle, bundan böyle ağ, bağımsız ağ kurulunun kararını takiben Merkezi Olmayan özerk (DAO) model tarafından yönetilecektir.

1Inch Coin veya Token, ağda izinsiz ve merkezi olmayan yaklaşımı destekleyen yardımcı program ve yönetim belirteci olarak bilinir. ağ yönetim kurulu, ademi merkeziyetçilikte yeni bir düzeye ulaşmak için merkezi olmayan finansmanda yönetişimi tanıtmak istedi.

1 inç Jetona Genel Bakış

Proje Adı1 inç Değişim
Kayan Sembol1 inç Jeton
Toplam Arz1.500.000.000
Resmi internet sitesi1 inç değişim
DayalıDEX
Kurulduğu yıl2020
Tüm zamanların en yüksek seviyesiNA
Değişim PlatformuBinance, 1 inç değişim, uniswap, MXC, OKEx, Gate.io, Mooniswap, 0x Protoocl, Hoo, Kucoin
CüzdanConnectWallet, Metamask, Ledger

1 inçlik Token Nasıl Alınır

  • Resmi 1 inç değişim portalına gidin
  • Parola ve anahtar girerek cüzdanınıza bağlanın
  • Sağ üst köşede 1 inçlik değişimin resmi logosunu bulacaksınız ve simgeye tıklayın
  • Bundan sonra yeni pencere açılacak bu ekran bakiyesi ve talep düğmesi
  • 1 inçlik Jeton almak için talep düğmesine tıklamanız yeterlidir.

Not: 1inch Token airdrop almak için kullanıcının 15 Eylül 2020’den önce 1 işlem yapmış veya toplam işlem geçmişinde en az 20 USD değerinde 4 işlem yapmış olması gerekir. Likidite sağlayıcısının da erken duyurunun ardından program aşamalarında belirteç alması bekleniyor.  

1 inç Token Fiyat Analizi

UNISwap borsası gibi, Kripto piyasasına “1 inç” olan başka bir DEX (Merkezi Olmayan Borsa) daha var. Uzmanlar, 1 inçlik token fiyatının lansmandan sonraki ilk birkaç hafta içinde yükseliş eğilimi göstereceğini tahmin ediyor. 1inç jetonu isimli bugünden 25 arası ticaret için artık kullanılabilir inci Aralık 2020 2020 Bu yıl Yerinden alışverişlerinin yıl kripto pazarı için ve bu 1inç değişimi sadece yıl sonundan önce tekrar kanıtladı.

Şu anda, 1 Inch token% 1000’den fazla büyüme oranıyla 2.65 USD’den işlem görüyor. 1inc jetonun ilk fiyatı 0,2 USD civarındaydı. Birkaç saat içinde 3 ABD doları kıyaslamasını geçti. Birçok uzman, bu 1 inçlik token’ın yakında 10 ABD doları değerine ulaşabileceğini tahmin etti. Piyasa değerine bakıldığında, 1 inç İlk 150 kripto para listesinde yer alıyor ve eğilime birkaç gün içinde bakıldığında, piyasa değerine göre İlk 50 kripto para biriminin bir parçası olacak. Her cüzdanda neredeyse 1000 USD değerinde olan Uni Token airdropunu takip ederek, 1 inç muhtemelen aynı değere sahip olabilir. yani, 1 inçlik değişim kullanımları için bonus olacak.

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here