Home Altcoin Haberleri 100 Şirket Ethereum Yerine Cardano Kullanmaya Başlamaya Hazır

100 Şirket Ethereum Yerine Cardano Kullanmaya Başlamaya Hazır

0
100 Şirket Ethereum Yerine Cardano Kullanmaya Başlamaya Hazır

Charles Hoskinson, hali hazırda Ethereum üzerinde çalışan 100 şirketin Cardano ağını kullanmka istediğini söyledi.

Charles Hoskinson, Uniswap gibi merkezi olmayan finans temsilcilerinin gelip giden balonlar olduğunu, ancak Cardano’nun tüm ülkeleri blok zincirinde yönetmeyi planladığını söyledi. Yakın zamanda yapılan bir röportajda, projenin kurucusu ayrıca en az 100 protokolün Ethereum’dan Cardano’ya canlı yayına geçebileceğini tahmin etti.

“Doğru yaptık, ancak bu, pazara en son girenlerden biri olduğumuz anlamına geliyordu. Amacım ülkeleri bu blockchain üzerinde çalıştırmak. Uniswap, CryptoKitties ve diğer şeyler umrumda değil. Bu bir balon ve geliyor ve gidiyor, Pet Rocks ve Beanie Babies gibi. “

Bu sözlerinde merkeziyetsiz borsaları bir balon olarak gördüğünü açıkça belirtmekte.

Daha önce bildirildiği gibi , devam eden DeFi ve NFT arkasındaki temel teknoloji olan Ethereum blok zinciri sürekli olarak tıkandı ve bu da son derece yüksek işlem ücretlerine neden oldu.

Bu sorunları çözmeyi amaçlayan Ethereum 2.0, geliştirme aşamasında olmasına rağmen, yükseltme piyasaya sürülmekten çok uzak ve Katman-2 çözümleri henüz gerçek sonuçları göstermedi.

Hoskinson; Ada Beni Milyarder Yaptı

oskinson ayrıca, Cardano’nun yerel kripto para biriminin hızla yükselen fiyatına da son zamanlarda değindi. ADA, yılın başından beri kazançlarını% 450’nin üzerinde kaydetti. Ayrıca, varlık birkaç hafta önce yaklaşık 1.5 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

Cardano’nun kurucusu, fiyat artışına neden olan kesin nedeni bilmediğini, ancak kişisel sonuçtan dolayı minnettar hissettiğini belirtti:

“Vahşi bir yolculuk oldu; sekiz yılda bir milyarder olmak oldukça çılgınca. ” Sözleriyle bitirdi

E-Posta Haber Bültenine Abone Olun

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için Gizlilik politikamızı okuyun

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here